opinie

Kilka słów od ludzi, których miałem okazję bliżej poznać. Podczas ich uroczystości sporo się działo a każda była inna. Pozostała masa wspomnień, wspaniałe zdjęcia i ogromna satysfakcja.

Wiola,Mateusz
  -  Bolszewo
Polecamy !!!😃. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Goście jak i my świetnie bawiliśmy się całą noc🤗. Dziękujemy jeszcze raz😉😁.
dodano: 2021.10.24 , 15:34
Aneta i Radek
  -  Ostrzyce Wodny Świat
Pana Jarka poznaliśmy na weselu moich znajomych- w tym samym dniu poznałam swojego aktualnie już męża :) wspólnie przetanczylismy całe wesele i poprawiny. Nie zastanawialiśmy się długo nad tym, kto poprowadzi nasza imprezę weselna 😜 Jedyne co możemy napisać to-DZIEKUJEMY I POLECAMY! 🤩 Do tej pory nasi goście wspominają nasze wesele i poprawiny! Mamy co wspominać i chętnie wrócilibyśmy do tego weekendu i tej wspólnej zabawy! 🕺💃
dodano: 2021.10.14 , 20:59
Justyna
  -  Gdańsk
Wesele udane goście zadowoleni
dodano: 2021.10.12 , 12:05
Paulina i Michał
  -  Niepoczolowice-Leśny Dworek
Polecamy z całego serca. Zaangażowanie i sumienność, kreatywność i super muzyka. Goście zachwyceni, my jeszcze bardziej. :) na poprawiny zabawy dla dzieci, które tez uśmiechnięte i zadowolone. ☺️ Bez problemu z czymkolwiek. Dziękujemy raz jeszcze! ❤️
dodano: 2021.09.20 , 20:04
Marlena i Paweł
  -  Kosakowo
Wesele udane na 200%, dzięki Jarkowi zabawa była przednia. Super komunikacja miedzy nami a djem, fantastyczne wyczucie gości pod względem muzyki. Cała rodzina jak i również my mega pozytywnie zaskoczeni umiejętnym prowadzeniem wesela. Z czystym sumienie polecamy każdemu, z Jarkiem nie ma nudy, jest zabawa! Pozdrawiamy!
dodano: 2021.08.11 , 19:47
Weronika i Piotr
  -  Dworek Rajska Góra
Parę lat temu bawiliśmy się na weselu kuzynostwa, było to pierwsze wesele na którym bawiliśmy się przy DJ... Nie ukrywam, bałam się jak to będzie, no bo jak DJ na weselu!? Ale było super!!! Najlepsze wesele na którym byłam do tamtej pory, bo niedawno sami wzięliśmy ślub i oczywiście bawiliśmy się do muzyki którą grał p. Jarek :) mieliśmy małe wesele, obawiałam się że nie będą się wszyscy bawić, ale nie potrzebnie miałam takie obawy bo bawili się wszyscy świetnie, nawet wujkowie 60+ więcej tańczyli niż siedzieli, a to wszystko sprawka świetnej muzyki!!! Każdy w trakcie wesela mówił nam że jest super, że świetna muzyka, po weselu otrzymywaliśmy wiadomości z podziękowaniem za świetną zabawę... Zawsze z wesela pamięta się jedzenie, i muzykę, jak chcecie mieć super zabawę i super konkursy przy których ubaw po pachy, to śmiało piszcie do DJ Eros!!!! Było super, jeszcze raz dziękujemy!!!! I polecamy!!!!!
dodano: 2021.05.04 , 09:23
Aleksandra i Adam
  -  Zaścianek w Chwaszczynie
Naprawdę wielkie podziękowania za poprowadzenie tak ważnej dla nas uroczystości :) Goście zadowoleni tak jak my! Mimo zmiejszonej liczbie gości na weselu przez covid zabawy dobrane w bardzo fajny sposób. Dj naprawdę godny polecenia!
dodano: 2020.10.06 , 23:50
Ania i Szymon
  -  Sala Wanilla
Pan Jarek potrafił wyciągnąć na parkiet każdego nudziarza. Był przychylny na nasze konkursy i zabawy, również proponował swoje zabawy. Wszyscy goście bardzo zadowoleni. Będziemy polecać!!!
dodano: 2020.09.02 , 15:36
Kasia i Damian
  -  Cas katerig
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za poprowadzenie naszego wesela! Goście zachwyceni, my również! Dawno nie byliśmy na tak fantastycznej imprezie :) Z całego serca polecamy! I mamy nadzieje, że jeszcze się kiedyś spotkamy :)
dodano: 2019.08.19 , 09:26
Paulina i Damian
  -  Folwark Dajak Koleczkowo
To już trzeci raz jak poprosiłem Jarka o współprace, zaczęło sie kilka lat temu od Balu Gimnazjalnego później Studniówka i wiedziałem co robię prosząc o oprawę Naszego Wesela. Nie zawiodłem się nigdy a Wesele przeszło nasze oczekiwania. Pomimo paru dynamicznych zmian podczas wesela i poprawin Jarek dawał sobie z tym rade znakomicie. Parkiet na weselu był zawsze pełny. Kontakt i wysłuchanie naszych próśb na najwyższym poziomie. Nawet jeśli nie macie pomysłu oddajcie sie Jarkowi i zaufajcie w 100 procentach odwali kawał dobrej roboty. Wiem, że jeszcze sie spotkamy. Do zobaczenia i dziękujemy!
dodano: 2019.07.16 , 10:52
Zapraszam do wsparcia mojej strony w serwisach społecznościowych i broadcastowych.
tel:
501 849 407
Jarosław Elwart / Dj Eros
ciacho Witaj
Korzystanie z witryny djeros.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Wyrażam zgodę na przyjmowanie plików cookie ze strony djeros.pl