opinie

Kilka słów od ludzi, których miałem okazję bliżej poznać. Podczas ich uroczystości sporo się działo a każda była inna. Pozostała masa wspomnień, wspaniałe zdjęcia i ogromna satysfakcja.

Kasia i Damian
  -  Cas katerig
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za poprowadzenie naszego wesela! Goście zachwyceni, my również! Dawno nie byliśmy na tak fantastycznej imprezie :) Z całego serca polecamy! I mamy nadzieje, że jeszcze się kiedyś spotkamy :)
dodano: 2019.08.19 , 09:26
Paulina i Damian
  -  Folwark Dajak Koleczkowo
To już trzeci raz jak poprosiłem Jarka o współprace, zaczęło sie kilka lat temu od Balu Gimnazjalnego później Studniówka i wiedziałem co robię prosząc o oprawę Naszego Wesela. Nie zawiodłem się nigdy a Wesele przeszło nasze oczekiwania. Pomimo paru dynamicznych zmian podczas wesela i poprawin Jarek dawał sobie z tym rade znakomicie. Parkiet na weselu był zawsze pełny. Kontakt i wysłuchanie naszych próśb na najwyższym poziomie. Nawet jeśli nie macie pomysłu oddajcie sie Jarkowi i zaufajcie w 100 procentach odwali kawał dobrej roboty. Wiem, że jeszcze sie spotkamy. Do zobaczenia i dziękujemy!
dodano: 2019.07.16 , 10:52
Patrycja i Kryspin
  -  Góra
Świetny DJ ;) Gości zachwyceni, cały czas chwalą dobrą muzykę dzięki, której się świetnie bawili ;) Konkursy bardzo dobrze dobrane, polecamy serdecznie ;)
dodano: 2019.07.07 , 15:39
Agnieszka i Bartek
  -  RYBNO
Wspaniała impreza! Bardzo dziękujemy za wspólną zabawę. Oprawa muzyczna wesela idealnie dobrana do nas i gości, dużo śmiechu i zaangażowania, świetne atrakcje i zabawy w czasie trwania całej uroczystości - będziemy polecać :) Goście wciąż wspominają zabawy.
dodano: 2018.08.27 , 08:55
Natalia i Wojtek
  -  23.06.18 wesele w Bojanie
Chcielibyśmy bardzo podziękować jeszcze raz za świetne poprowadzenie naszego wesela, było nie lada wyzwanie, ponieważ wesele było bezalkoholowe😊 Mimo tego wszystko wyszło suuuperowo!!! Jesteśmy zarówno my jak i goście naprawdę zadowoleni i wszystkim którzy chcą mieć udane, niezapomniane wesele a przede wszystkim z dobrą muzyką dopasowaną do każdego gustu i nie tylko ... bardzo mocno polecamy Pana Jarka . Pozdrawiamy serdecznie Natalia i Wojtek.
dodano: 2018.07.29 , 15:59
Kamila i Sławek
  -  Kłosowo sala Orfeusz 07.07.2018
"Fajny jest DJ cholera fajny jest DJ" 😀 cóż tu dużo pisac, trzeba być na imprezie gdzie gra Dj Eros by poczuć ten klimat i atmosferę. Jesteśmy zaszczyceni, że DJ Eros prowadził nasze wesele, super zabawa konkursy i muzyka dla każdego. Polecamy Kamila i Slawek. 👍
dodano: 2018.07.10 , 21:19
Agnieszka i Wojtek
  -  Władysławowo 06.2018 r.
Świetny DJ, goście weselni zachwyceni, bardzo elastyczne podejście i świetna reakcja na preferencje muzyczne gości + wyczucie nastroju, bardzo dobry dobór konkursów i duże zaangażowanie w prowadzenie imprezy weselnej!
dodano: 2018.06.13 , 22:02
Paulina i Mateusz
  -  Orchidea Chwaszczyno
Dziękujemy Panu Jarosławowi i Panu Mateuszowi za przewspaniałą zabawę weselną, którą będziemy z radością wspominać do końca życia! Nasi goście byli zachwyceni nie tylko muzyką, ale i ciekawymi i zabawnymi konkursami. Idealnie wybrana muzyka porywała na parkiet do samego końca, nawet tych najbardziej opornych. Znalazły się utwory dla młodych, i dla gości starszej generacji. Jednym słowem - szczerze, z czystym sumieniem polecamy DJ'a Erosa każdemu, kto chce mieć profesjonalnie przeprowadzoną imprezę, z której goście wyjdą pozytywnie zmęczeni tańcem i dobrą zabawą!
dodano: 2018.03.26 , 10:48
Beata&Kamil
  -  Gromnik 10.06.2017
Brakuje nam słów aby napisać jak wspaniale poprowadził Pan Jarek nasze wesele.Wszyscy się bawili rewelacyjnie. Pełen profesjonalizm.Dziękujemy i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś skorzystamy z Pana usług.☺
dodano: 2017.10.05 , 19:30
Beata & Kamil
  -  Gromnik 10.06.2017r.
Dziękujemy i gorąco polecamy p. Jarka. Muzyka świetnie dopasowana do gości, fajne zabawy i konkursy. Z muzyki było wszystko to, co powinno być na weselu i przy czym goście wyśmienicie się bawią! Zabawa udana w 100% dzięki p. Jarkowi. Jeżeli będziemy organizować jakąś imprezę na pewno kolejny raz skorzystamy :).
dodano: 2017.09.30 , 21:14
Zapraszam do wsparcia mojej strony w serwisach społecznościowych i broadcastowych.
tel:
501 849 407
Jarosław Elwart / Dj Eros
ciacho Witaj
Korzystanie z witryny djeros.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Wyrażam zgodę na przyjmowanie plików cookie ze strony djeros.pl