opinie

Kilka słów od ludzi, których miałem okazję bliżej poznać. Podczas ich uroczystości sporo się działo a każda była inna. Pozostała masa wspomnień, wspaniałe zdjęcia i ogromna satysfakcja.

Patrycja & Damian
  -  Gryf Żukowo
Pełna PROfesura!! Zabawa była przednia, goście nie mogli się nachwalić dj-a. Jeżeli ktoś się zastanawia czy orkiestra czy dj to szczerze mówimy, bez dwóch zdań tylko dj eros. Świetnie poprowadzone wesele z wieloma różnymi zabawami, doskonały kontakt z nami i jeszcze lepszy dobór muzyki. Pozdrawiamy i dziękujemy.
dodano: 2017.06.27 , 17:31
Kasia i Sławek
  -  Jastrzębia Góra
Pełen profesjonalizm, wzorowa komunikacja z parą młodą, inwencja własna jak i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Jesteśmy zachwyceni. Pełen parkiet gości do samego końca imprezy !! Szczerze polecamy :-)
dodano: 2017.06.20 , 22:34
Sylwia i Dawid
  -  Kasztanowy gościniec
Jak powszechnie wiadomo, bez dobrej muzyki wesele nigdy się nie uda i wybór Dj-A to zawsze trudny i stresujący wybór. Abyście nie musieli się martwić o super zabawę i muzykę w 100 % polecamy Jarka! Nie byliśmy nigdy na weselu z lepszą muzyką i prowadzeniem ! Po imprezie wszyscy brali od nas numer do Dj aby polecać innym i samemu skorzystać z jego usług. Super atmosfera, dostępny szeroki wybór piosenek i konkursów ! Dziękujemy za wszystko !
dodano: 2016.11.17 , 07:49
Oskar
  -  Carmen Wejherowo
Najbardziej pokręcona osiemnastka, po najbardziej szalone rytmy do wywijania po klasyczne klimaty, 100 razy lepiej niż w jakimś klubie, wujek najbardziej wychwalał tą ze wszystkich imprez na których był, a sporo tego ma. Mam nadzieje że nie ostatni raz się widzieliśmy bo takich jak Pan, to tylko ze świecą szukać.
dodano: 2016.11.09 , 22:15
Kasia & Krzyś
  -  Nordowi Mol
20 sierpnia 2016 roku przeżyliśmy najważniejszy dzień w naszym życiu. Kto przeżył ten wie, ile z tym wszystkim zachodu, nerwów i zawrotów głowy. Łzy w domu, w kościele, przejęci rodzice zdenerwowane babcie i w tym wszystkim my ... myślący tylko o tym, żeby wszystko się udało bez zbędnych przeszkód. Tak też się stało, cały stres minął w momencie wejścia na salę weselną. Zabawa była cudowna, brakuje słów, żeby opisać te emocje. To wszystko zasługa naszego Dj'a. Bez Niego nie byłoby tylu niezapomnianych momentów. Jarku dziękujemy Ci bardzo, że tego dnia byłeś z Nami i przygotowałeś tak cudowną imprezę. Jesteś najlepszy :) !!!!
dodano: 2016.11.04 , 19:51
Sara i Mateusz
  -  Niepoczołowice
Polecamy Jarka w 100%, świetnie poprowadził nasze wesele, tak jak to sobie zaplanowaliśmy. Doskonałe wyczucie gości i umiejętność dopasowania zabawy pod wszystkich. Jesteśmy bardzo zadowoleni! :) dobry wodzirej to podstawa udanej imprezy, dziekujemy.
dodano: 2016.09.25 , 11:46
Dawid i Natalia
  -  Pomerania Somonino
Wielkie podziękowania dla wspaniałego DJ. Goście w każdym wieku byli zachwyceni konkursami oraz muzyką. Duży profesjonalizm w podejściu do zabaw i gości. Polecamy przyszłym młodym parom!!!!!
dodano: 2016.09.06 , 22:17
Sylwia i Łukasz
  -  sala amelia zelewo
Wyszło lepiej niż sie spodziewaliśmy:) goście bawili sie do samego konca,parkiet nigdy nie był pusty. Część gości nie była nigdy na weselu z dj-em , ale byli pod wrażeniem . Dziękujemy za niespodziankę dla dzieci na poprawinach:)
dodano: 2016.08.29 , 14:20
Magda&Kamil
  -  Kartuzy
Pragniemy serdecznie podziękować Dj.Eros za fantastyczną oprawę muzyczną !!! Nasze wesele okazało się być jednym z najlepszych :D. Goście zachwyceni i zadowoleni. Facet mega sympatyczny, charyzmatyczny i pełen uroku. Dj Eros to najlepszy wybór :D. Mogę zapewnić, że będziecie mieć mega udane wesele !
dodano: 2016.08.29 , 12:02
Magda i Maciek
  -  Sala Bankietowa OPUS
DZIĘKUJEMY Jarosławie za cudowne wesele! Bawiliśmy się wyśmienicie i na pewno nie zapomnimy tego magicznego dnia i wspaniałej zabawy. DZIĘKUJEMY za elastyczność dopasowania się do naszych wymagań i wspaniałą współpracę. :-) Zastanawialiśmy się nad 5-letnią rocznicę naszego ślubu, aby skorzystać jeszcze raz z Twojej owocnej współpracy i na nowo przeżyć wspaniałe weselicho. Składamy TOBIE wielkie podziękowania i będziemy Ciebie polecać znajomym. Pozdrawiamy, Madzia z Maćkiem
dodano: 2016.08.19 , 21:42
Zapraszam do wsparcia mojej strony w serwisach społecznościowych i broadcastowych.
tel:
501 849 407
Jarosław Elwart / Dj Eros
ciacho Witaj
Korzystanie z witryny djeros.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Wyrażam zgodę na przyjmowanie plików cookie ze strony djeros.pl