opinie

Kilka słów od ludzi, których miałem okazję bliżej poznać. Podczas ich uroczystości sporo się działo a każda była inna. Pozostała masa wspomnień, wspaniałe zdjęcia i ogromna satysfakcja.

sylwia i janusz
  -  wejherowo
najszczersze podziękowania dla wspaniałego dj Jarka,który sprawił,że mój piękny ślub stał się najwspanialszym dniem na świecie, super poprowadziłeś ta zabawa, goście byli bardzo zadowoleni a my szczęśliwy. Z takim profesjonalistą mogę zawsze współpracować.Jarku dziękujemy.
dodano: 2012.07.17 , 09:57
Podziękowania
  -  Żarnowiec k. Wejherowa
Bardzo dziękuję Panu Jarosławowi za cudowną oprawę mojego- naszego wesela. Piszę bardzo późno, prawie dwa lata po weselu, ale dopiero teraz doceniłam to czego Pan Jarosław dokonał na naszej uroczystości. Świetna oprawa, zarówno muzyczna, zero chały, dziadostwa w jakim miałam przyjemność uczestniczyć w tę sobotę. Zaangażowanie, wysoki poziom(bez tekstów typu cipu, cipu leczka). Konkursy, które sprawiały że goście świetnie się bawili i nie mieli zamiaru opuścić sali od 15:00 do 5 rano następnego dnia. Ogólnie zachęcam, do korzystania z usług tego młodego inteligentnego człowieka, który sprawi, że miło będzie wspominana Państwa uroczystość nawet przez międzynarodowe grono uczestników. Podziękowania należą się również Panu Tadeuszowi, za pomoc i super pamiątkę w postaci filmu. Wielkie podziękowania i życzenia powodzenia. Natalia, Jacek i Staś
dodano: 2012.07.09 , 08:10
Marta i Przemek
  -  Rumia
Serdecznie dziękujemy Dj za poprowadzenie świetnej zabawy na naszych poprawinach zabawa udana w 100...% zarówno My jak i nasi goście jesteśmy zachwyceni, świetna muzyka, wspaniała atmosfera i czadowe konkursy ;) POLECAMY BARDZO GORĄCO jest co wspominać
dodano: 2012.07.04 , 09:30
Kamila i Igor
  -  
DJ Jarek zapewnial oprawę muzyczną na naszych poprawinach - - jesteśmy bardzo zadowoleni, Goście bawili się super. Konkretny i slowny chlopak; jeśli chodzi o muzykę - profesjonalny sprzęt, szeroki repertuar dostosowywany na bieżąco do preferencji gości. Osoba warta polecenia. Pozdrawiamy!
dodano: 2012.06.04 , 20:54
Monika
  -  Wejherowo
Dj pierwsza klasa jeszcze nigdy nie bawiłam się tak dobrze na weselu, zwłaszcza że było moje ;). Profesjonalista polecam każdemu!!!!!!SUPER!!!!!
dodano: 2012.06.04 , 14:44
Agnieszka
  -  Lębork
dziękuję za suuuuuuuuuuuper imprezę!!!!Jarek jest naj, naj, najlepszy!!!!!! dobiera muzyke tak, że nawet ławki rezerwowych porywa do tańca!!!!!!!!Ja i moi znajomi maja juz DJ na imprezy i na pewno nie będziemy go zmieniać!!!A innym polecam bo jestem pewna ża nie będziecie żalowac!!!Jarku jeszcze raz wielkie dzieki za prowadzenie!!!!!!!
dodano: 2011.11.14 , 17:17
Natasza i Dawid
  -  Reda-Dzikie Wino
Swietny DJ, goscie na weselu byli zachwyceni,tak jak i my;) Jarek dobieral muzyke tak ze kazdy znalazl cos dla siebie i nikt sie nie nudzil. Zabawy byly kulturalne i pelne smiechu. Goraco polecamy zamiast wszystkich orkiestr razem wzietych ;)
dodano: 2011.09.04 , 21:33
MICHAŁ I DOROTA
  -  ELBLĄG
REWELACJA! DJ POTRAFIŁ ROZBAWIĆ TOWARZYSTWO W KAŻDYM WIEKU, PROFESJONALNY SPRZĘT, IDEALNIE DOBRANA MUZYKA, SUPER KONKURSY, GDYBY NIE PROŚBA GOSPODARZA SALI, POPRAWINY TRWAŁYBY DO BIAŁEGO RANA, GORĄCO POLECAM!!!
dodano: 2011.09.29 , 07:06
Gosia i Robert :)
  -  Pszczółki
Dziękujemy i szczerze POLECAMY Dj Erosa! :* Muzyka świetnie dopasowana do gości, fajne zabawy (w trakcie) i konkursy, goście byli bardzo pozytywnie zaskoczeni faktem, iż Dj potrafi tak fajnie poprowadzić wesele i poprawiny! :* Z muzyki było wszystko to, co powinno na weselu być i przy czym goście wyśmienicie się bawią! :* Do tej pory (minęły ok 3 miesiące) widzę te tłumy na parkiecie tańczące Zorbę! :) Rewelacja!:) Gorąco POLECAMY! :*
dodano: 2011.09.16 , 21:04
ania
  -  Wejherowo
polecam!
dodano: 2011.08.11 , 16:28
Zapraszam do wsparcia mojej strony w serwisach społecznościowych i broadcastowych.
tel:
501 849 407
Jarosław Elwart / Dj Eros
ciacho Witaj
Korzystanie z witryny djeros.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Wyrażam zgodę na przyjmowanie plików cookie ze strony djeros.pl